English Polski
Logo Dom Polski Wschodniej

Biuletyn newsletter

Najnowsze informacje na Twojej skrzynce e-mail

Dodaj do ulubionych dodaj do ulubionych Mapa strony mapa strony

Szukaj w serwisie

Kontakt Drukuj Dom Polski Wschodniej w Brukseli
This content requires Adobe Flash Player and a browser with JavaScript enabled.
Built on Flash Panorama Player.

Główne
MENU

Dom Polski Wschodniej znajduje się w centrum Brukseli, w bliskim sąsiedztwie instytucji unijnych.


Klub DPW

Szanowni Państwo,

Od początku działalności Domu Polski Wschodniej mieliśmy okazję aktywnie prezentować walory naszych Regionów poprzez organizację seminariów, wystaw, koncertów oraz spotkań z przedstawicielami instytucji Unii Europejskiej, urzędników administracji polskiej i zagranicznej pracujących w Brukseli.

Dzięki tym inicjatywom oraz codziennej pracy udało się nam poznać wielu z Was osobiście. Wielu z Was brało wspólnie z nami udział w organizowanych w siedzibie Domu Polski Wschodniej wydarzeniach.

Chcielibyśmy zachęcić Was do przyłączenia się do naszej wspólnej inicjatywy, jaką jest Klub Domu Polski Wschodniej. Nie ukrywamy, że szczególnie liczymy na osoby pochodzące z Regionów tworzących Dom Polski Wschodniej.

Klub Domu Polski Wschodniej ma na celu stworzenie wspólnej platformy integracji i wymiany informacji dla Polaków pracujących w instytucjach UE oraz polskiej administracji w Brukseli. Spotkania Klubu odbywałyby się przynajmniej dwa razy do roku, na których między innymi omawiane byłyby ważne tematy istotne z punktu widzenia Regionów Polski Wschodniej.

Z najwyższą satysfakcją informujemy, że Klub Domu Polski Wschodniej został objęty honorowym patronatem Ambasadora Rzeczypospolitej Polskiej w Królestwie Belgii Pana Artura Harazima.


WSTECZ

copyright © by Dom Polski Wschodniej w Brukseli
All rigths reserved

Projekt i wykonanie Artneo.pl Artneo