English Polski
Logo Dom Polski Wschodniej

Biuletyn newsletter

Najnowsze informacje na Twojej skrzynce e-mail

Dodaj do ulubionych dodaj do ulubionych Mapa strony mapa strony

Szukaj w serwisie

Kontakt Drukuj Dom Polski Wschodniej w Brukseli
This content requires Adobe Flash Player and a browser with JavaScript enabled.
Built on Flash Panorama Player.

Główne
MENU






Europejski Tydzień Zrównoważonego Rozwoju 2016

04-02-2016

Od 30 maja do 5 czerwca 2016 r. Polska po raz kolejny włączy się w Europejski Tydzień Zrównoważonego Rozwoju.

Europejski Tydzień Zrównoważonego Rozwoju (ETZR) to ogólnoeuropejska akcja, której głównym zadaniem jest inicjowanie działań promujących i wspierających stosowanie zasad zrównoważonego rozwoju we wszystkich jego aspektach.
Inicjatywa jest skierowana do obywateli i podmiotów zarówno z sektora państwowego, jak i prywatnego, m.in. agencji rządowych, samorządów, ośrodków badawczych, instytucji edukacyjnych, muzeów, przedsiębiorstw oraz organizacji pozarządowych.

Tegoroczna edycja będzie powiązana z 17 Celami Zrównoważonego Rozwoju (SDGs), przyjętymi na Szczycie ONZ, które koncentrują się na poprawie jakości życia wszystkich ludzi.

Aby wziąć udział w ETZR, należy zaproponować działanie, które swoim zakresem obejmie co najmniej jeden z aspektów zrównoważonego rozwoju – gospodarczy, społeczny lub środowiskowy. Pomysł na konferencję, wystawę, projekt filmowy, działanie społeczne, inicjatywę biznesową, projekt edukacyjny itp. należy zarejestrować na europejskiej platformie ETZR, a następnie zrealizować w dniach wyznaczonym jako ETZR.

Tegoroczna edycja będzie powiązana z 17 Celami Zrównoważonego Rozwoju (SDGs), przyjętymi na Szczycie ONZ, które koncentrują się na poprawie jakości życia wszystkich ludzi.

Więcej informacji na stronie Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Rozwoju oraz Ministerstwa Środowiska.


WSTECZ

copyright © by Dom Polski Wschodniej w Brukseli
All rigths reserved

Projekt i wykonanie Artneo.pl Artneo