English Polski
Logo Dom Polski Wschodniej

Biuletyn newsletter

Najnowsze informacje na Twojej skrzynce e-mail

Dodaj do ulubionych dodaj do ulubionych Mapa strony mapa strony

Szukaj w serwisie

Kontakt Drukuj Dom Polski Wschodniej w Brukseli
This content requires Adobe Flash Player and a browser with JavaScript enabled.
Built on Flash Panorama Player.

Główne
MENU


Zielony Tydzień 2016

03-05-2016

Kolejna edycja Zielonego Tygodnia, największej corocznej konferencji poświęconej europejskiej polityce ochrony środowiska, odbędzie się w dniach 30 maja 3 czerwca 2016 r. w Centrum Konferencyjnym „The Egg” w w Brukseli.

Tematem przewodnim Zielonego Tygodnia 2016 będzie inwestowanie w zieloną przyszłość.

Inwestowanie w zieloną przyszłość to coś więcej niż pieniądze. Chodzi o tworzenie miejsc pracy, chodzi o zapewnienie naszym dzieciom możliwości oddychania czystszym powietrzem w drodze do szkoły, chodzi o bardziej efektywne wykorzystanie surowców i zasobów, chodzi o zapobieganie marnotrawstwu, i wiele innych.

Aby pokazać, w jaki sposób inwestycje dnia dzisiejszego mogą pomóc w tworzeniu "ekologicznej przyszłości", każdy dzień Zielonego Tygodnia będzie koncentrować się na różnych aspektach tematu.

W poniedziałek przyjrzymy się, jak inwestowanie w zielone miasta może poprawić jakość życia w mieście. We wtorek poznamy sposoby zabezpieczenia naszej przyszłości poprzez inwestycje na wsi, który zapewnia tak wiele zasobów, które potrzebuje nasze społeczeństwo. Środa koncentruje się na znalezieniu finansowania dla naszych potrzeb, we czwartek przyjrzymy się inwestowaniu w nasze morza i oceany. Piątek poszerzy zakres tematyczny do perspektyw bardziej globalnej, czyli inwestycji w zrównoważony rozwój dla przyszłych pokoleń.

Zielony Tydzień jest otwarty dla publiczności, a udział jest bezpłatny. Zielony Tydzień oferuje także obszar dla wystawców i wydarzenia satelitarne, które odbywać się będą w całej Europie.

Więcej informacji, w tym możliwość aplikowania o powierzchnie wystawiennicze i zgłaszanie wydarzeń towarzyszących dostępnych jest na stronie: www.greenweek2016.eu.


WSTECZ

copyright © by Dom Polski Wschodniej w Brukseli
All rigths reserved

Projekt i wykonanie Artneo.pl Artneo