English Polski
Logo Dom Polski Wschodniej

Biuletyn newsletter

Najnowsze informacje na Twojej skrzynce e-mail

Dodaj do ulubionych dodaj do ulubionych Mapa strony mapa strony

Szukaj w serwisie

Kontakt Drukuj Dom Polski Wschodniej w Brukseli
This content requires Adobe Flash Player and a browser with JavaScript enabled.
Built on Flash Panorama Player.

Główne
MENU


Promocja firm z Polski Wschodniej na targach MIDEST w Paryżu

10-04-2018

W dniach 27 – 30 marca 2018 r. firmy z Polski Wschodniej miały okazję uczestniczyć w targach technologii i produkcji MIDEST w Paryżu. Wspólne stoisko na tragach to kolejne z działań pro-gospodarczych Domu Polski Wschodniej w Brukseli w 2018 roku.

MIDEST to największe Targi poświęcone w całości kooperacji przemysłowej będące jedną z kluczowych platform kontaktu dla podwykonawców przemysłowych na skalę międzynarodową. Tegoroczna edycja Targów MIDEST odbyła się pod wysokim patronatem Prezydenta Republiki Francuskiej, Emmanuela Macrona.

Każdego roku ponad 40 tysięcy zwiedzających z około 80 krajów reprezentujących wszystkie gałęzie przemysłu z różnych stron świata przyjeżdża na  targi Midest, w celu znalezienia przyszłych podwykonawców oraz aby spotkać się z aktualnymi partnerami biznesowymi. W wydarzeniu biorą udział firmy specjalizujące się m.in. w obróbce metali, obróbce termicznej, przetwórstwie plastiku, tworzyw sztucznych, szkła, drewna i innych materiałów, produkcji maszyn (urządzenia elektryczne, obrabiarki), a także firmy oferujące usługi dla przemysłu, huty i odlewnie. Targi MIDEST są znakomitą okazją do zaprezentowania swoich produktów w Europie, gdzie polskie produkty są cenione za dobrą jakość i konkurencyjne ceny.

W tegorocznej edycji targów MIDEST Polskę Wschodnią reprezentowały następujące firmy:

  • Art-motor
  • Mostostal Kielce S.A
  • Klaster Obróbki Metali
  • Promotech

Więcej informacji o targach na stronie: www.midest.com.


WSTECZ

copyright © by Dom Polski Wschodniej w Brukseli
All rigths reserved

Projekt i wykonanie Artneo.pl Artneo