English Polski
Logo Dom Polski Wschodniej

Biuletyn newsletter

Najnowsze informacje na Twojej skrzynce e-mail

Dodaj do ulubionych dodaj do ulubionych Mapa strony mapa strony

Szukaj w serwisie

Kontakt Drukuj Dom Polski Wschodniej w Brukseli
This content requires Adobe Flash Player and a browser with JavaScript enabled.
Built on Flash Panorama Player.

Główne
MENU


Konkursy i granty

Poprzednia   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12   Następna

Zaproszenie do składania ofert na analizę wpływu prac badawczo-rozwojowych w dziedzinie TIK na powszechne zastosowanie pojazdów elektrycznych

05-05-2011

Komisja Europejska ogłosiła zaproszenie do składania ofert na analizę wpływu prac badawczo-rozwojowych w dziedzinie TIK na powszechne zastosowanie pojazdów elektrycznych.

Zaproszenie do programu "Zasoby ludzkie" dla podoktoranckich projektów badawczych

05-05-2011

Krajowa Rada Naukowych Badań Uniwersyteckich (Consiliul National al Cercetarii Stiintifice) przy rządzie rumuńskim ogłosiła zaproszenie do programu "Zasoby ludzkie" dla podoktoranckich projektów badawczych.

Zaproszenie do składania wniosków do europejskiej sieci doradców dla kobiet-przedsiębiorców

13-04-2011

Komisja Europejska ogłosiła zaproszenie do składania wniosków do europejskiej sieci doradców dla kobiet-przedsiębiorców.

Zaproszenie do składania wniosków o granty doskonałości naukowej i granty mobilności naukowej

13-04-2011

W ramach Europejskiego Programu Badań Naukowych w Metrologii, Europejskie Stowarzyszenie Krajowych Instytutów Metrologicznych głosiło zaproszenie do składania wniosków o granty doskonałości naukowej i granty mobilności naukowej.

Zaproszenie do składania wniosków w ramach programu roboczego "Pomysły" 2011 Siódmego Programu Ramowego WE w zakresie badań, rozwoju technologicznego i demonstracji

01-04-2011

Komisja Europejska ogłosiła zaproszenie do składania wniosków w ramach programu roboczego "Pomysły" 2011 Siódmego Programu Ramowego WE w zakresie badań, rozwoju technologicznego i demonstracji.

Zaproszenie do składania wniosków o Międzynarodowe Stypendia Wyjazdowe na rzecz Rozwoju Kariery programu Marie Curie

29-03-2011

Komisja Europejska ogłosiła zaproszenie do składania wniosków o Stypendia Wyjazdowe na Rzecz Rozwoju Kariery programu Marie Curie.

Zaproszenie dla konsultantów ds. strategii eksploatacji i innowacji

29-03-2011

Komisja Europejska ogłosiła zaproszenie do składania ofert przez konsultantów ds. strategii eksploatacji i innowacji.

Zaproszenie do składania wniosków o Europejskie Stypendia Rozwoju Kariery programu Marie Curie

18-03-2011

Komisja Europejska ogłosiła zaproszenie do składania wniosków o Europejskie Stypendia Rozwoju Kariery programu Marie Curie.

Zaproszenie do składania wniosków w ramach programu roboczego na rok 2011 "Ludzie" Siódmego Programu Ramowego WE w dziedzinie badań, rozwoju technologicznego i działań demonstracyjnych

18-03-2011

Komisja Europejska ogłosiła zaproszenie do składania wniosków dotyczących programu roboczego na rok 2011 "Ludzie" Siódmego Programu Ramowego WE w dziedzinie badań, rozwoju technologicznego i działań demonstracyjnych.

Zaproszenie do składania wniosków dotyczących działań pośrednich w ramach wieloletniego wspólnotowego programu ochrony dzieci korzystających z Internetu oraz innych technologii komunikacyjnych

18-03-2011

Komisja Europejska opublikowała zaproszenie do składania wniosków dotyczących działań pośrednich w ramach wieloletniego wspólnotowego programu ochrony dzieci korzystających z Internetu oraz innych technologii komunikacyjnych ("Bezpieczniejszy Internet").

Zaproszenie do składania ofert na otwarte platformy aplikacji i usług internetowych w Europie mających na celu poszerzenie grona zainteresowanych podmiotów

18-03-2011

Komisja Europejska opublikowała zaproszenie do składania ofert na otwarte platformy aplikacji i usług internetowych w Europie mających na celu poszerzenie grona zainteresowanych podmiotów.

Zaproszenie do składania wniosków w ramach programu prac wspólnego przedsięwzięcia Artemis

18-03-2011

Komisja Europejska opublikowała zaproszenie do składania wniosków w ramach programu prac wspólnego przedsięwzięcia "Zaawansowane badania i technologie na rzecz osadzonych systemów i inteligencji" (Artemis).

Zaproszenie do składania propozycji wspólnych inicjatyw technologicznych w ramach wspólnego przedsięwzięcia ENIAC

11-03-2011

Komisja Europejska ogłosiła zaproszenie do składania propozycji wspólnych inicjatyw technologicznych w ramach wspólnego przedsięwzięcia ENIAC.

Zaproszenie do składania wniosków w zakresie innowacji w ramach projektu ERA.Net RUS

24-02-2011

Opublikowane zostało zaproszenie do składania wniosków w zakresie innowacji w ramach projektu ERA.Net RUS

Zaproszenie do składania wniosków w ramach instrumentu finansowego ochrony ludności UE - projekty dotyczące zapobiegania i gotowości

24-02-2011

Komisja Europejska ogłosiła zaproszenie do składania wniosków w ramach instrumentu finansowego ochrony ludności UE - projekty dotyczące zapobiegania i gotowości.


WSTECZ

copyright © by Dom Polski Wschodniej w Brukseli
All rigths reserved

Projekt i wykonanie Artneo.pl Artneo