English Polski
Logo Dom Polski Wschodniej

Biuletyn newsletter

Najnowsze informacje na Twojej skrzynce e-mail

Dodaj do ulubionych dodaj do ulubionych Mapa strony mapa strony

Szukaj w serwisie

Kontakt Drukuj Dom Polski Wschodniej w Brukseli
This content requires Adobe Flash Player and a browser with JavaScript enabled.
Built on Flash Panorama Player.

Główne
MENU


Konkursy i granty

Poprzednia   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12   Następna

Zaproszenie do składania propozycji projektów badań naukowych i rozwoju technologii w ramach wspólnej inicjatywy technologicznej "Czyste niebo".

15-02-2011

Ogłoszono zaproszenie do składania propozycji projektów badań naukowych i rozwoju technologii w ramach wspólnej inicjatywy technologicznej "Czyste niebo" (WIT).

Zaproszenie do składania wniosków w 2011 r. w ramach programu IEE.

15-02-2011

Agencja Wykonawcza ds. Konkurencyjności i Innowacji (EACI) podczas Europejskiego Dnia Informacyjnego Programu IEE oficjalnie ogłosiła zaproszenie do składania wniosków w 2011 r. Ostateczny termin składania wniosków na projekty rozpowszechniająco-promocyjne mija 12 maja 2011 r. o godz. 17tej.

Zaproszenie do składania wniosków do Europejskiego Programu Współpracy w Dziedzinie Badań Naukowo-Technicznych (COST)

15-02-2011

Komisja Europejska ogłosiła zaproszenie do składania wniosków do Europejskiego Programu Współpracy w Dziedzinie Badań Naukowo-Technicznych (COST).

Zaproszenie do składania propozycji tematów badań naukowych w metrologii

04-02-2011

W ramach Europejskiego Programu Badań Naukowych w Metrologii Europejskie Stowarzyszenie Krajowych Instytutów Metrologicznych (EURAMET) ogłosiło zaproszenie do składania propozycji tematów badań naukowych w metrologii.

Zaproszenie do składania wniosków w ramach inicjatywy 7PR dla MŚP w zakresie treści cyfrowych i języków

04-02-2011

Komisja Europejska ogłosiła zaproszenie do składania wniosków w ramach inicjatywy Siódmego Programu Ramowego (7PR) dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw (MŚP) w zakresie treści cyfrowych i języków.

Zamówienie na "Centrum wiedzy na temat badań nad energią".

28-01-2011

Komisja Europejska ogłosiła zamówienie na stworzenie i prowadzenie kompleksowego centrum wiedzy na temat badań nad energią (ERKC) w witrynie internetowej SETIS.

Zaproszenie do składania wniosków i wyrażenia zainteresowania w programie Europejskiej Sieci Obserwacyjnej Rozwoju Terytorialnego i Spójności Terytorialnej (ESPON) 2013.

28-01-2011

Komisja Europejska ogłosiła zaproszenie do składania wniosków i wyrażenia zainteresowania w programie Europejskiej Sieci Obserwacyjnej Rozwoju Terytorialnego i Spójności Terytorialnej (ESPON) 2013.

Konkurs wniosków w ramach Leonardo da Vinci 2011 - projekty transferu innowacji

19-01-2011

Komisja Europejska Dyrekcja Generalna Edukacja i Kultura, zaprasza do składania wniosków w ramach Programu Leonardo da Vinci 2011 w zakresie transferu innowacji.

Zaproszenie do składania wniosków dotyczących transnarodowych działań "Euraxess Services Network II"

19-01-2011

Komisja Europejska ogłosiła zaproszenie do składania wniosków dotyczących transnarodowych działań "Euraxess Services Network II" (Euraxess II).

Zaproszenie do składania wniosków na rok 2011 w ramach programu Comenius.

10-01-2011

Komisja Europejska ogłosiła ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA WNIOSKÓW 2011 w ramach Programu Comenius "Uczenie się przez całe życie".

7.Program Ramowy - aktualna lista wszystkich otwartych konkursów.

10-01-2011

Zaproszenie do składania wniosków w ramach programu Atlantis (Działania na rzecz połączeń transatlantyckich i sieci akademickich - szkolenia i studia zintegrowane).

10-01-2011

Komisja Europejska opublikowała zaproszenie do składania wniosków w ramach współpracy Unii Europejskiej ze Stanami Zjednoczonymi w dziedzinie szkolnictwa wyższego i kształcenia zawodowego: działania na rzecz połączeń transatlantyckich i sieci akademickich - szkolenia i studia zintegrowane (Atlantis).

Zaproszenie do wyrażenia zainteresowania Systemem Wspierania Wiedzy ESPON 2013

10-01-2011

Komisja Europejska ogłosiła zaproszenie do wyrażenia zainteresowania Systemem Wspierania Wiedzy ESPON 2013.

Zaproszenie do składania wniosków na granty Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych na kontynuację badań

10-01-2011

Komisja Europejska ogłosiła zaproszenie do składania wniosków na granty Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych (ERBN) na kontynuację badań w programie prac "Pomysły" na 2011 r. Siódmego Programu Ramowego.

Trzecie zaproszenie do składania wniosków w ramach wspólnej inicjatywy w zakresie leków innowacyjnych

10-01-2011

Komisja Europejska opublikowała trzecie zaproszenie do składania wniosków w ramach wspólnej inicjatywy w zakresie leków innowacyjnych.


WSTECZ

copyright © by Dom Polski Wschodniej w Brukseli
All rigths reserved

Projekt i wykonanie Artneo.pl Artneo