English Polski
Logo Dom Polski Wschodniej

Biuletyn newsletter

Najnowsze informacje na Twojej skrzynce e-mail

Dodaj do ulubionych dodaj do ulubionych Mapa strony mapa strony

Szukaj w serwisie

Kontakt Drukuj Dom Polski Wschodniej w Brukseli
This content requires Adobe Flash Player and a browser with JavaScript enabled.
Built on Flash Panorama Player.

Główne
MENU


Konkursy i granty

Poprzednia   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12   Następna

Nowe zaproszenia do składania wniosków w 7PR publikowane wyłącznie w portalu uczestnika

23-09-2011

Publikacja zaproszeń do składania wniosków w Siódmym Programie Ramowym (7PR) została przeniesiona z serwisu CORDIS do portalu uczestnika (http://ec.europa.eu/research/participants/portal), który jest obecnie jedyną, autorytatywną witryną Komisji Europejskiej w zakresie zaproszeń w 7PR.

Zaproszenie do składania ofert na badania dotyczące poprawy zrównoważonych dostaw surowców w całym łańcuchu wartości oraz dostępu do nich.

29-07-2011

Komisja Europejska ogłosiła zaproszenie do składania ofert na badania dotyczące zakładów pilotażowych, procesów technologicznych i technik mających na celu poprawę jakości zrównoważonych dostaw surowców w całym łańcuchu wartości oraz dostępu do nich.

Zaproszenie do składania ofert na opracowanie instrumentu stymulującego inwestycje w czyste technologie

18-07-2011

Komisja Europejska ogłosiła zaproszenie do składania ofert na opracowanie instrumentu stymulującego inwestycje w czyste technologie przy użyciu uprawnień do emisji w ramach europejskiego systemu handlu emisjami.

Zaproszenie do składania wniosków w ramach programu prac wspólnego przedsięwzięcia ENIAC

05-07-2011

Komisja Europejska ogłosiła zaproszenie do składania wniosków w ramach programu prac wspólnego przedsięwzięcia ENIAC.

Zaproszenie do składania ofert na badanie dotyczące mieszania biopaliw z paliwami kopalnymi oraz innych sposobów wprowadzania biopaliw do obrotu

05-07-2011

Komisja Europejska ogłosiła zaproszenie do składania ofert na badanie dotyczące mieszania biopaliw z paliwami kopalnymi oraz innych sposobów wprowadzania biopaliw do obrotu.

Zaproszenie do składania ofert na projekt pilotażowy dotyczący cyklu recyklingu tworzywa sztucznego i wpływu na środowisko morskie

05-07-2011

Komisja Europejska ogłosiła zaproszenie do składania ofert na projekt pilotażowy dotyczący cyklu recyklingu tworzywa sztucznego i wpływu na środowisko morskie - studia przypadku dotyczące cyklu tworzywa sztucznego i jego słabych punktów w czterech europejskich, regionalnych obszarach morskich.

Zaproszenie do składania ofert na przegląd literatury dotyczącej potencjalnych skutków zmiany klimatu dla zasobów wody pitnej w UE oraz identyfikacji priorytetów

27-06-2011

Komisja Europejska ogłosiła zaproszenie do składania ofert na przegląd literatury dotyczącej potencjalnych skutków zmiany klimatu dla zasobów wody pitnej w UE oraz identyfikacji priorytetów wśród różnych rodzajów zaopatrzenia w wodę pitną.

Zaproszenie do składania ofert na opracowanie i wdrożenie systemu zarządzania bezpieczeństwem w ramach europejskiego globalnego systemu nawigacji satelitarnej

27-06-2011

Komisja Europejska ogłosiła zaproszenie do składania ofert na opracowanie i wdrożenie systemu zarządzania bezpieczeństwem (SMS) w ramach europejskiego globalnego systemu nawigacji satelitarnej (EGNSS).

Zaproszenie do składania wniosków dotyczących poprawy mobilności w celach edukacyjnych osób pracujących z młodzieżą i wsparcia pracy z młodzieżą na rzecz bezrobotnej młodzieży

13-06-2011

Komisja Europejska ogłosiła zaproszenie do składania wniosków dotyczących poprawy mobilności w celach edukacyjnych osób pracujących z młodzieżą i wsparcia pracy z młodzieżą na rzecz bezrobotnej młodzieży.

Zaproszenie do składania ofert na badania porównawcze presji i działań w planach gospodarki wodnej w głównych dorzeczach w UE.

25-05-2011

Komisja Europejska ogłosiła zaproszenie do składania ofert na badania porównawcze presji i działań w planach gospodarki wodnej.

Zaproszenie do składania ofert na opracowanie narzędzi i usług na potrzeby europejskiego systemu informacji wodnej

17-05-2011

Komisja Europejska opublikowała zaproszenie do składania ofert na opracowanie narzędzi i usług na potrzeby europejskiego systemu informacji wodnej (WISE).

Zaproszenie do składania ofert na badanie korzyści z realizacji unijnych celów dotyczących bioróżnorodności oraz określenia brakujących kwalifikacji obecnie dostępnych kadr

17-05-2011

Komisja Europejska opublikowała zaproszenie do składania ofert na badanie korzyści z realizacji unijnych celów dotyczących bioróżnorodności w perspektywie rynku pracy oraz określenia brakujących kwalifikacji kadr potrzebnych do osiągnięcia tych korzyści i celów.

Zaproszenie do składania wniosków w ramach planu realizacji Wspólnego Przedsięwzięcia - Ogniwa Paliwowe i Wodór

05-05-2011

Komisja Europejska ogłosiła zaproszenie do składania wniosków w ramach planu realizacji Wspólnego Przedsięwzięcia - Ogniwa Paliwowe i Wodór.

Zaproszenie do składania wniosków w dziedzinach powiązanych z technologiami ekologicznymi i samolotami

05-05-2011

W ramach Wspólnej Inicjatywy Technologicznej "Czyste niebo" ogłoszono zaproszenie do składania wniosków w dziedzinach powiązanych z technologiami ekologicznymi i samolotami.

Zaproszenie do składania wniosków o stypendia z Programu Stypendialnego Europejskiego Instytutu Studiów Zaawansowanych

05-05-2011

W ramach finansowanego z funduszy unijnych Programu Stypendialnego Europejskiego Instytutu Studiów Zaawansowanych ogłoszono zaproszenie do składania wniosków o stypendia.


WSTECZ

copyright © by Dom Polski Wschodniej w Brukseli
All rigths reserved

Projekt i wykonanie Artneo.pl Artneo