Regiony Polski Wschodniej na VAKANZ 2019 w Luksemburgu

W dniach 18-20.01.2019 Dom Polski Wschodniej (DPW) w Brukseli uczestniczył w 28-mej edycji dorocznego Salonu Turystycznego VAKANZ 2019 na terenie pawilonów LUXEXPO w Luksemburgu.

Fitcation (Fit+Vacation) – to temat tegorocznych targów, do którego znakomicie pasowały oferty zarówno GreenVelo jak i turystyki leczniczej oraz agroturystyki regionów Polski Wschodniej przedstawione na stoisku zorganizowanym wspólnie z Polską Organizacją Turystyczną, Polskimi Liniami Lotniczymi LOT, Miastem Kraków oraz Domem Polski Wschodniej w Brukseli. Przy obsłudze stoiska DPW wspierała nas Anna Amaya Garstka, polska studentka z Manchesteru.

Dzięki tej obecności odwiedzający mogli się zapoznać z walorami turystycznymi Warmii i Mazur, Podlasia, Lubelszczyzny, Roztocza, Podkarpacia, Gór Świętokrzyskich, Ziemi Sandomierskiej, Ponidzia oraz Krakowa, regionów oferujących aktywny wypoczynek dla wszystkich grup wiekowych turystów w połączeniu z atrakcjami kulturalnymi, sportowymi i pro-zdrowotnymi dostępnymi o każdej porze roku.

Przez trzy dni promowaliśmy regiony Polski Wschodniej wśród ponad 30000 odwiedzających. Znaleźliśmy się tym sam wśród 230 wystawców z całego świata.