Firmy z Polski Wschodniej uczestnikami targów w Antwerpii

W dniach 21 – 22 października 2015 r. w Antwerpii odbyły się targi „Subcontracting” dla podwykonawców m.in. dla branży metalowej. Dom Polski Wschodniej będący wspólnym przedstawicielstwem pięciu województw Polski Wschodniej we współpracy z Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Królestwie Belgii zorganizował w ramach tragów powierzchnię wystawienniczą niezbędną do zabezpieczenia potrzeb podmiotów, które były zainteresowane udziałem w tym wydarzeniu.

Na wspólnym stoisku swoje produkty i usługi prezentowały: Podlaski Klaster Obróbki  Metali, JAZON Sp. z o.o. z Białegostoku, Promotech Sp. z o.o. i Promotech-KM Sp. z o.o. z Białegostoku, Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „MALINEX” z Lublina, NOTA Precision Engineering Company z Lublina, Zakłady Mechaniczne RUFUS z Dębicy, KANEX Sp. z o.o. z Kleosina i Starpol II Sp. z o.o. z Starachowic.

Targi swoim zakresem obejmowały stoiska wystawowe, konferencje i warsztaty „Master Class” oraz imprezy sieciowe i spotkania B2B, jak również giełdę kooperacyjną Enterprise Europe Network, stanowiącą jeden z filarów targów. Giełda kooperacyjna oferowała możliwość znalezienia partnera z innych krajów Unii Europejskiej oraz nawiązania trwałej współpracy w zakresie realizacji przedsięwzięć w sferze biznesowej jak i naukowej.

 

Udział w targach „Subcontracting” umożliwał prezentację innowacyjnych rozwiązań i know-how projektantom przemysłowym, kierownikom produkcji i menedżerom z Europy Zachodniej, którzy poszukują innowacyjnych technologii produkcji, ulepszonych materiałów, nowych podwykonawców lub nowych partnerstw biznesowych. Dodatkowym atutem dla wystawców jak również odwiedzających gości było połączenie targów z Tygodniem Spawalnictwa, który odbywał się będzie w tym samym czasie w sąsiedniej hali wystawienniczej.