Firmy z Polski Wschodniej na Międzynarodowych Targach Kosmetycznych „Estetika” w Brukseli

W dniach 7 – 10 października 2017 r. odbyła się kolejna, jesienna edycja Międzynardowych Targów Kosmetycznych ESTETIKA. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń w Brukselli dedykowanych branży kosmetycznej.

Przez ponad 35 lat, „Estetika” oferuje przegląd wyposażenia, produktów, technik i metod w obszarze zdrowia i urody. Dwa razy w roku, w marcu i październiku, tysiące specjalistów kosmetycznych, stylistów paznokci, dermatologów i innych zbierają się w Brussels Expo podczas „Estetika Wiosna” i „Estetika Jesień”, aby zaprezentować najnowsze osiągnięcia w tej dziedzinie, jak również dokonać zleceń lub zakupu bezpośrednio na targach. „Estetika” daje wystawcom możliwość zaprezentowania swoich produktów dla tysięcy zwiedzających z Belgii, Holandii i Francji.

W tym roku po raz pierwszy obecni byli polscy producenci branży kosmetycznej.

Podczas wydarzenia zaprezentowaliśmy różnorodność produktów medyczno-kosmetycznych i możliwości usług leczniczych i spa Polski Wschodniej. Polskę Wschodnią reprezentowały następujace firmy: MOLLUSCOO z województwa warmińsko-mazurskiego, TIANDE i Uzdrowisko Busko Zdrój z województwa świętokrzyskiego, SYLVECO oraz uzdrowisko Rymanów z województwa podkarpackiego.

Wśród odwiedzających gościliśmy nawet Pana Artura Orzechowskiego – Ambasadora Polski w Brukseli wraz ze swoją rodziną.