Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie promowane w Europie

Biuro Regionalne Województwa Świętokrzyskiego w Brukseli promuje Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie. Znana firma z Holandii zajmująca się PR, została właśnie partnerem bajkowego centrum i będzie polecać holenderskim dzieciom, rodzinom odkrywanie pięknych miejsc turystyki w regionie.

W wyniku działań Biura Regionalnego Województwa Świętokrzyskiego w Brukseli, funkcjonującego w ramach Departamentu Polityki Regionalnej UMWŚ, firma Communications – Unlimited nawiązała bezpośredni kontakt z Europejskim Centrum Bajki w Pacanowie. Firma została partnerem ECB i będzie promować bajkowe centrum wśród rodzin holenderskich.

Dyrektor Karolina Kępczyk udzieliła wywiadu dla CU, który dystrybuowany jest w Holandii. Polska wersja wywiadu dostępna jest pod tym tytułem „Zapraszam do spełniania marzeń! Wywiad z Panią Karoliną Kępczyk”.

Communications-Unlimited została założona w 2004 roku przez Beatę Bruggeman-Sękowską,  polsko-holenderską dziennikarkę, wydawcę i autorką książek językowych. Jest ona doradcą
w zakresie Europy Centralnej i Wschodniej dla instytucji rządowych i firm w Holandii.

Beata Bruggeman-Sękowska jest członkiem zarządu Maastricht Institute of Central and Eastern Europe. Jest również wykładowcą, międzynarodowym specjalistą PR i tłumaczem przysięgłym języków: polskiego, niderlandzkiego i angielskiego.

fot. źródło: http://przedszkolepacanow.szkolnastrona.pl