English Polski
Logo Dom Polski Wschodniej

Biuletyn newsletter

Najnowsze informacje na Twojej skrzynce e-mail

Dodaj do ulubionych dodaj do ulubionych Mapa strony mapa strony

Szukaj w serwisie

Kontakt Drukuj Dom Polski Wschodniej w Brukseli
This content requires Adobe Flash Player and a browser with JavaScript enabled.
Built on Flash Panorama Player.

Główne
MENU


Konkursy i granty

Poprzednia   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12   Następna

Konkurs grantowy: Animator Dobra Wspólnego

21-11-2014

Konkurs Grantowy „Animator Dobra Wspólnego” jest jednym z elementów oferty dla partnerstw I i II edycji programu – Pracowni Dobra Wspólnego. Jego celem jest wypracowanie, wdrożenie i upowszechnienie nowoczesnych, sprawdzonych w praktyce narzędzi animacji społeczności lokalnych, ale także wsparcie innowacyjnych projektów edukacyjno-szkoleniowych oraz doskonalenie i rozpowszechnianie metody animacji lokalnej zorientowanej na budowanie dobra wspólnego

Granty dla organizacji pracowniczych

21-11-2014

Dotacje na działania informacyjne i szkoleniowe przeznaczone dla organizacji pracowniczych. Finansowanie działania informacyjne i szkoleniowe dla organizacji pracowników, w tym przedstawicieli partnerów społecznych w krajach kandydujących, wynikające z wdrażania działań wspólnotowych w dziedzinie społecznego wymiaru rynku wewnętrznego, w tym kwestie równości płci i unii walutowej.

Creative Europe - granty na materiały audiowizualne

21-11-2014

Grant ma na celu zwiększenie zdolności operatorów audiowizualnych do opracowywania europejskich utworów audiowizualnych, z potencjałem do obiegu w Unii i poza nią oraz w celu ułatwienia koprodukcji europejskich i międzynarodowych utworów.

ERC Proof of Concept Grant - ruszył nabór wniosków

21-11-2014

Do 5 lutego 2015 r. trwa nabór wniosków w ramach konkursu ERC Proof of Concept Grant, którego organizatorem jest European Research Council. Celem konkursu jest udzielenia finansowania osobom, które realizują już grant i w jego trakcie otrzymują nieplanowane wyniki badań, które mogą mieć zastosowanie komercyjne lub społecznie. Budżet konkursu wynosi 20 000 000 euro.

Fundusz Wyszehradzki - standardowe granty

21-11-2014

Do 15 marca 2015 r. trwa nabór wniosków w ramach konkursu na standardowe granty, którego organizatorem jest Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki. Minimalna kwota dofinansowania wynosi 6 001 euro. Wkład finansowy Funduszu nie może przekroczyć 80% całkowitych kosztów projektu. Preferowane są projekty, których uczestnicy pochodzą ze wszystkich krajów Grupy Wyszehradzkiej (Polska, Czechy, Słowacja i Węgry).

MSZ: Współpraca z Polonią i Polakami za granicą w 2015 r.

21-11-2014

Do 4 grudnia 2014 r. trwa nabór wniosków w ramach konkursu "Współpraca z Polonią i Polakami za granicą w 2014 r.", którego organizatorem jest Ministerstwo Spraw Zagranicznych. Budżet konkursu wynosi 31 700 000 zł. Wnioski mogą składać m.in. publiczne i niepubliczne szkoły wyższe, instytuty badawcze, Polska Akademia Nauk i jej jednostki organizacyjne.

FLAG-ERA: Trwa nabór wniosków z zakresu technologii materiałowych

21-11-2014

Do 27 stycznia 2015 r. trwa nabór wniosków w ramach konkursu FLAG-ERA.W ramach konkursu możliwe jest finansowanie badań obejmujących zagadnienia z zakresu technologii materiałowych. Na dofinansowanie udziału polskich podmiotów w projektach wyłonionych w ramach konkursu NCBiR przeznaczyło budżet w wysokości 500 000 euro. Maksymalna wysokość finansowania projektu wynosi 250 000 euro.

Ruszył nabór do konkursu ERA-NET Bioenergy

21-11-2014

Do 12 stycznia 2015 r. trwa nabór wniosków w ramach konkursu ERA-NET Bioenergy. Celem konkursu jest finansowanie międzynarodowych projektów obejmujących zagadnienia z zakresu bioenergii. Na dofinansowanie udziału polskich podmiotów w projektach wyłonionych w ramach konkursu NCBiR przeznaczyło budżet w wysokości 500 000 euro.

Best of biotech – konkurs dla firm life science

21-11-2014

Od 2 czerwca 2014 r. do 27 listopada 2014 r. będzie trwał nabór zgłoszeń w ramach konkursu Best of Biotech. Celem konkursu jest promowanie wśród społeczności life science idei zakładania własnych firm oraz rozwoju młodych startupów. Autorzy najlepszych pomysłów otrzymają nagrody finansowe.

Projekty Współpracy Europejskiej - nabór wniosków

24-09-2014

Ogłoszony został kolejny nabór wniosków w Programie Kreatywna Europa komponent Kultura w ramach obszaru - Projekty Współpracy Europejskiej. O granty mogą ubiegać się instytucje i organizacje, które od minimum dwóch lat aktywnie działają w sektorach kultury lub kreatywnych. Termin składania wniosków upływa 1 października 2014 r.

Konkurs skierowany do organizacji pozarządowych na projekty tematyczne w ramach programu „obywatele dla demokracji”, finansowanego z Funduszy Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

24-09-2014

Dotacje udzielane w ramach programu mają na celu: zwiększenie udziału obywateli w życiu publicznym, upowszechnianie wartości demokratycznych i praw człowieka, rozwój działalności rzeczniczej i kontroli obywatelskiej, wspieranie grup narażonych na wykluczenie, wzmocnienie kondycji organizacji pozarządowych i tworzenie warunków sprzyjających rozwojowi trzeciego sektora.

Międzynarodowy konkurs grantowy na projekty rzecznicze w programie "Biblioteki Publiczne 2020"

24-09-2014

Holenderska Fundacja Lezen&Schrijven we współpracy z Fundacją Billa i Melindy Gatesów ogłasza nabór wniosków o granty na projekty rzecznicze w programie „Biblioteki Publiczne 2020”.

Konkurs dla przedsiębiorców z Polski Wschodniej w misji gospodarczej do Senegalu i Togo, odbywającej się w terminie 23 listopada - 3 grudnia 2014 r

09-09-2014

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. ogłasza konkurs dla przedsiębiorców z Polski Wschodniej w misji gospodarczej do Senegalu i Togo, odbywającej się w terminie 23 listopada - 3 grudnia 2014 r., realizowanej i finansowanej ze środków Unii Europejskiej w ramach Projektu „Program Promocji Gospodarczej Polski Wschodniej” Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013, Działanie I.4 Promocja i Współpraca, komponent Promocja. Termin nadsyłania wniosków upływa 24 września br.

Nabór wniosków na uczestnictwo w misji gospodarczej oraz wyjeździe na targi FHC China 2014

11-06-2014

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. ogłasza nabór wniosków przedsiębiorców z Polski Wschodniej sektora spożywczego na uczestnictwo w misji gospodarczej oraz wyjeździe na targi FHC China 2014 odbywające się w Szanghaju (Chiny)

Konkurs dla przedsiębiorców z Polski Wschodniej z sektora lotniczego na uczestnictwo w konferencjach Aeromart

14-05-2014

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. ogłasza nabór wniosków przedsiębiorców z Polski Wschodniej z sektora lotniczego na uczestnictwo branżowych konferencjach Aeromart, odbywających się w terminie 22-26 września 2014 r. w Korei i Japonii


WSTECZ

copyright © by Dom Polski Wschodniej w Brukseli
All rigths reserved

Projekt i wykonanie Artneo.pl Artneo